wypoczynek.pl
Wypoczynek.pl > Wczasy > Kołobrzeg > Pobyt leczniczy nad morzem
 

Pobyt leczniczy nad morzemSanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk

kod: WYP-10889-10906-DEZBI
Położenie: Wybrzeże Bałtyckie / Kołobrzeg
Zakwaterowanie: Sanatorium
Wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje
Rodzaj wyjazdu: Pobyt wypoczynkowy, Pobyt leczniczy/zdrowotny
Cena zawiera:
zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym , całodzienne wyżywienie 3 posiłki, doraźną opiekę pielęgniarską, 1 konsultację lekarską, 3 zabiegi dziennie wykonywane w dni robocze - zalecane przez lekarza, korzystanie z Kompleksu Basenów „Morska Odyseja”, wodę w pokoju na powitanie, inchalację w tężni solankowej w sezonie wiosenno-letnim.
Zobacz więcej >>
Cena nie zawiera:
opłaty klimatycznej (płatna w recepcji), opłaty za parking.
Zobacz więcej >>
Oferta chwilowo niedostępna
Zapytaj Zadzwoń
 
 
Opis obiektu
Udogodnienia
Lokalizacja
 
 
Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk w malowniczym Kołobrzegu oferuje Państwu pobyty wczasowe, sanatoryjne, rehabilitacyjne oraz weekendowe.

Unikatowe położenie naszego obiektu bezpośrednio nad brzegiem morza zapewni Państwu wspaniały wypoczynek i kurację przy akompaniamencie szumu fal – najpiękniejszej muzyki Morza Bałtyckiego. Tylko u nas skorzystają Państwo z bezcennych bogactw kołobrzeskiego uzdrowiska – dobroczynnej solanki oraz borowiny.

Profesjonalnie wyposażona baza zabiegowa zapewni naszym Gościom poprawę stanu zdrowia i samopoczucia na najwyższym poziomie. Liczne zabiegi rehabilitacyjne, odnowy biologicznej i wellness przyczynią się do złagodzenia lub usunięcia dolegliwości oraz przeniosą Państwa w świat głębokiego relaksu i odprężenia.

Zapraszamy również klientów biznesowych do organizacji wszelkiego rodzaju imprez, konferencji, szkoleń oraz bankietów. Dysponujemy elegancką salą konferencyjną i oryginalnym ogrodem zimowym, które razem tworzą idealne warunki dla tego typu spotkań.

Swoje drzwi otwiera dla Państwa Kompleks Basenów „Morska Odyseja”z basenem solankowym, sportowym, jaccuzi i Światem Saun. To idealne miejsce do aktywnego wypoczynku z rodziną i przyjaciółmi.

Po raz pierwszy od 150 lat w Kołobrzegu mają również Państwo możliwość zażywania inhalacji w naszej nowo otwartej tężni solankowej.

Baza zabiegowa

Pobyt w Sanatorium w Kołobrzegu nierozerwalnie wiąże się nie tylko z odpoczynkiem wśród szumu morskich fal Bałtyku i obfitej zieleni Parku Zdrojowego – to przede wszystkim możliwość poprawienia stanu zdrowia dzięki profesjonalnym zabiegom rehabilitacyjnym i odnowy biologicznej.

Dzięki unikalnemu położeniu, mają Państwo niepowtarzalną szansę korzystania z naturalnych bogactw uzdrowiska Kołobrzeg – perły wśród polskich kurortów.

Oprócz różnorodnych zabiegów dostępnych również w innych sanatoriach oferujemy Państwu zabiegi z zastosowaniem naturalnej solanki kołobrzeskiej oraz borowiny, z której słynie Kołobrzeg.

Zarówno solanka, jak i borowina mają zbawienny wpływ na organizm człowieka i pomagają zwalczyć różnego rodzaju dolegliwości.

Zapytaj
 
  • Basen w hotelu
  • Plaża w pobliżu
  • Baza zabiegowa (sanatoria)
Obiekt posiada basen kryty, po?o?ony jest w niedalekiej odleg?o?ci od pla?y.
Zapytaj
 
 
Najpopularniejsze oferty w okolicy
 
 
Ośrodek Sanatoryjno Wczasowy Bursztyn
od 945 zł 7 dni/os.
Wybrzeże Bałtyckie - Kołobrzeg 2015-05-30 7 dni
 
 
 
zobacz na mapie
 
Pobyt leczniczy w Kołobrzegu - Sanatorium Perła Bałtyku
od 1225 zł 7 dni/os.
Wybrzeże Bałtyckie - Kołobrzeg 2015-04-25 7 dni
 
 
 
zobacz na mapie
 
Pobyt leczniczy w Kołobrzegu - Sanatorium Mewa I - IV
od 1225 zł 7 dni/os.
Wybrzeże Bałtyckie - Kołobrzeg 2015-04-25 7 dni
 
 
 
zobacz na mapie
 
 
 
 
O portalu Forum Reklama Logowanie Kontakt Mapa strony Pomoc Polityka prywatności Pliki Cookie Dodaj obiekt
Opublikowane na stronach www.wypoczynek.pl informacje lub ceny
nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Inne portale
firmy Enovatis S.A.:
easygo.pl - last minute, wycieczki wakacje.pl - wczasy